GLEERPG - Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Клуб "ВЕСЕЛИЕ"
Училищната скамейка, преди 2 години. EmptyЧет Окт 17, 2013 7:55 pm by Quinn.

» Пуканките..
Училищната скамейка, преди 2 години. EmptyЧет Ное 08, 2012 2:00 am by Ally.

» Cheerleader TEAM (мажоретки, главна мажоретка и треньора)
Училищната скамейка, преди 2 години. EmptyЧет Ное 08, 2012 1:41 am by Ally.

» Набиране на Екип!
Училищната скамейка, преди 2 години. EmptyЧет Ное 08, 2012 12:10 am by Ally.

» Заети ликове
Училищната скамейка, преди 2 години. EmptyЧет Ное 08, 2012 12:04 am by Ally.

» ТВОЯТ форум.
Училищната скамейка, преди 2 години. EmptyСря Ное 07, 2012 11:53 pm by Ally.

» Предложения, критики и похвали
Училищната скамейка, преди 2 години. EmptyСря Ное 07, 2012 10:52 pm by Quinn.

» За новите потребители!
Училищната скамейка, преди 2 години. EmptyСря Ное 07, 2012 10:45 pm by Quinn.

» Другарче за РП?
Училищната скамейка, преди 2 години. EmptyПон Юли 16, 2012 10:36 pm by Ariyah Gillan

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 23, на Вто Юни 02, 2020 1:07 pm
OUR TEAM
Admins: Училищната скамейка, преди 2 години. Tumblr_maeb92rEhw1rtx7y1o2_250 Ally. Училищната скамейка, преди 2 години. Tumblr_mcmtw9Y0Yx1qg135a Quinn. Училищната скамейка, преди 2 години. Tumblr_m8couiZzh41qg7z12o1_250 Demetria.

Училищната скамейка, преди 2 години.

2 posters

Go down

Училищната скамейка, преди 2 години. Empty Училищната скамейка, преди 2 години.

Писане by Rachel Berry Нед Юли 08, 2012 11:16 pm

Беше ми първата година в гимназията..И както всички знаем, гимназията е мястото на готините, мажоретките, футболистите, смотаняците и зубърите. Все още не знаех към коя група спадах. Но това беше важно за мен.
Вече от две седмици бяхме на училище и за сега всичко беше наред. Днес имаше футболен мач и цялото училище беше развълнувано за мача. Реших да отида малко по-рано на игрището и седнах на скамейките. В ръце държах учебниците си по английски. Щяха да ме изпитват следващия ден и преговарях. Прелиствах страниците на тетрадката си съсредоточено и не усетих как след време скамейките започнаха да се пълнят с хора. Може би мача щеше да започне скоро.
До мен имаше свободно място и едно момче беше седнало. Дори не усетих кога! Тези уроци бяха заели съзнанието ми. Затворих тетрадката си и се огледах наоколо. Футболния отбор се подготвяше за играта, а мажоретките повдигаха настроението на останалите с танца си. Обърнах се към момчето до мен и като го погледнах се сетих, че караме заедно някои от часовете си.
-Хей.. - казах му - Ти си Джейсън нали? Аз .. аз съм Рейчъл.
Подадох ръката си и му се усмихнах.
Rachel Berry
Rachel Berry
Mod.
Mod.

Брой мнения : 81
Points : 97
Reputation : 0
Join date : 04.07.2012

http://mysticfallsrpg.free-message-board.com/

Върнете се в началото Go down

Училищната скамейка, преди 2 години. Empty Re: Училищната скамейка, преди 2 години.

Писане by Jason Miller Пон Юли 09, 2012 12:09 am

-Ъ, да... аз съм... Не караме ли някои от часовете си заедно? - попитах с леко глуповато изражение. Забелязах учебниците в ръцете на Рейчъл:
-Леле! На мач си и учиш... Добре дошла в клуба! - засмях се и се загледах в мача, но ми беше далеч невероятно скучен. По някое време се появиха и "готините"... Да, хлапетата със самочувствие, които си мислеха, че могат да нареждат на останалите:
-Разкарай се... - един от популярните се обърна към Рейчъл. Край! Това вече беше непоносимо! Станах от мястото си и казах:
-Предполагам има достатъчно места тук... Толкова ли е трудно да си завлечете задниците няколко метра по-нататък и да не се занимавате с хора, далеч над нивото ви? - явно на "готините" не им се правеха скандали, а и аз не си падах по разправиите, така че си седнах на мястото и се обърнах към Рейчъл:
-Е, до къде бяхме стигнали с разговора? - усмихнах се и насочих вниманието си към Рейчъл.
Jason Miller
Jason Miller
Mod.
Mod.

Брой мнения : 13
Points : 16
Reputation : 1
Join date : 07.07.2012

Върнете се в началото Go down

Училищната скамейка, преди 2 години. Empty Re: Училищната скамейка, преди 2 години.

Писане by Rachel Berry Пон Юли 09, 2012 1:51 am

Засмях се на приветствието на Джейсън в клуба и затрополих по най-горната си тетрадка. В това време дойдоха група от ученици, които решиха да се заядат с нас. Не можех да разбера какво става и само изгледах остро момчето което ми викна да се разкарам. Джейсън стана от мястото си и каза няколко думи на момчето, а то си тръгна. Може би бързаше да гледа мача и сега не му се разправяше..Дано да не реши да се разправи с него след мача!
-Ъм..почти доникъде. Само преговарях за утре .. имам изпит. Дори не се усетих кога е започнал мача!
Погледнах към игрището а там вече играеха. Не разбирах много от футбол, но ходех по мачовете ..
-Тъкмо започнахме училище и вече се започна с изпитванията..теб нападнал ли те е вече някой учител? - казах с усмивка.
Rachel Berry
Rachel Berry
Mod.
Mod.

Брой мнения : 81
Points : 97
Reputation : 0
Join date : 04.07.2012

http://mysticfallsrpg.free-message-board.com/

Върнете се в началото Go down

Училищната скамейка, преди 2 години. Empty Re: Училищната скамейка, преди 2 години.

Писане by Jason Miller Пон Юли 09, 2012 2:23 am

-Всъщност да... Мисля, че по история съм супер наложителен за изпитване, но пак ще намеря начин да се измъкна. - засмях се и си спомних за "готините". Обърнах се към Рейчъл и попитах:
-Ъм, винаги ли се държат по този начин с теб и останалите ученици... Неописуемо ужасно и непоносимо е... - казах през смях и се обърнах за момент към игрището, но не ми беше много интересно, така че вниманието ми траеше невероятно кратко и казах на Рейчъл като се изправих рязко:
-Е, май и двамата не сме много заинтересувани от мача... Какво ще кажеш да се поразходим някъде наоколо, защото определено не ми се стои тук и секунда повече. - засмях се и взех тетрадката от ръцете на Рейчъл:
-Леле! Това си е мноооооооооого материал за един ден! А и след като един учител не може да преподава по всичко, как се очаква един ученик да има познания по всички предмети?
Jason Miller
Jason Miller
Mod.
Mod.

Брой мнения : 13
Points : 16
Reputation : 1
Join date : 07.07.2012

Върнете се в началото Go down

Училищната скамейка, преди 2 години. Empty Re: Училищната скамейка, преди 2 години.

Писане by Rachel Berry Пон Юли 09, 2012 2:35 am

-Хм .. опитват се да насочат вниманието към себе си. Знаеш как действат комплексираните хора! - засмях се.
Джейсън предложи да се махнем от тук. Аз погледнах за последно към игрището и таблото с резултата и станах.
-Ами .. за учителите всичко е възможно!
Тръгнахме от игрището и продължихме из двора на училището. Бях хванала тетрадките си в ръце и ги гушках.
-Е .. как ти се струва училището? - глупав въпрос, да. Но не ме биваше в разпитването .. не, че исках да го разпитвам, но .. трябваше да говорим за нещо.
Rachel Berry
Rachel Berry
Mod.
Mod.

Брой мнения : 81
Points : 97
Reputation : 0
Join date : 04.07.2012

http://mysticfallsrpg.free-message-board.com/

Върнете се в началото Go down

Училищната скамейка, преди 2 години. Empty Re: Училищната скамейка, преди 2 години.

Писане by Jason Miller Пон Юли 09, 2012 3:00 pm

-Все още съм нов и ми е малко трудно да споделям впечатления, но се очертава една интересна година с всички тези комплексари наоколо. - засмях се и с Рейчул продължихме да се разхождаме из двора като й казах:
-Ами ти? Предполага се, че си една от "зубрачаките"... - поставих думата във въздушни кавички, защото изключително много мразех да наричат учениците, амбицирани да учат, зубрачи. Беше глупаво. Докато чаках отговора на момичето се замислих какво беше преди да дойда тук. В старото ми училище нямаше "готини" и комплексирани хлапета. Всички там се възприемаха по един и същи начин, но тук... Тук беше коренно различно. Всъщност ако не беше Рейчъл и другите ученици нямаше как да се впиша при "готините" или пък при футболистите, защото тогава щеше да се наложи заедно с тях да унижавам останалите ученици, а това нямаше как да стане, защото да затваряш устите на комплексари беше далеч по-забавно.
Jason Miller
Jason Miller
Mod.
Mod.

Брой мнения : 13
Points : 16
Reputation : 1
Join date : 07.07.2012

Върнете се в началото Go down

Училищната скамейка, преди 2 години. Empty Re: Училищната скамейка, преди 2 години.

Писане by Rachel Berry Сря Юли 11, 2012 2:48 am

-О..дори не ми споменавай тази дума! - казах размахвайки ръка и се засмях. Най-глупавото беше това..Да те наричат зубър. Изобщо знаеха ли значението на думата?! Отворковци..
-Да ме приемат както искат! Накрая аз ще бъда звезда! - още от малка бях започнала със звездните изяви. Бях едно самовлюбено, амбициозно и талантливо човече.
Спомних си как бащите ми ми разказваха за първата ми награда спечелена когато съм била само на 3 месеца! Бях се самоизумила.
-Тези разделения са много глупави ..
Rachel Berry
Rachel Berry
Mod.
Mod.

Брой мнения : 81
Points : 97
Reputation : 0
Join date : 04.07.2012

http://mysticfallsrpg.free-message-board.com/

Върнете се в началото Go down

Училищната скамейка, преди 2 години. Empty Re: Училищната скамейка, преди 2 години.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите